LIGHTING / Wall lamps / Wall sconces 14577466
nr 1457 7466
WALL SCONCES
one pair, Gustavian style, brass. Height: 27, wear, damages.
Ett par, Gustaviansk stil, mässing. Höjd: 27 cm
Condition: slitage, skador
Monday Mars 28 2022
at 18:25:23
Mässing
Den Gustavianska stilen